Vessemis Vita – recenzja produktu

medycyna naturalna

Written by:

Problemy z nietrzymaniem moczu mogą dotknąć każdego. Należy też pamiętać, że przychodzą nie tylko z wiekiem, ale mogą pojawić się nagle nawet u młodych osób. Taka dolegliwość wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami. Można sobie z tym radzić na wiele różnych sposobów, ale nie wszystkie będą dla nas korzystne. Dlatego warto dowiedzieć się co to jest Vessemis Vita.

odbierz Vessemis Vita

Vessemis Vita, to plastry przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy od dawna zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Plastry są także przeznaczone dla mężczyzn mających problemy z przyrostem prostaty. Vessemis Vita, to plastry, które zawierają dokładnie wyselekcjonowane kompleksy składników aktywnych, które mają działanie antyoksydacyjne, rewitalizujące i poprawiające ukrwienie skóry. Plastry zostały stworzone na bazie ekstraktów z dyni, palmy sabałowej, perzu właściwego oraz wąkrotki azjatyckiej.

Co to jest Vessemis Vita?

Zdaniem producenta produkt ten, to najlepszy sposób na pozbycie się wszystkich problemów związanych z prostatą, czy nietrzymaniem moczu. Plastry dostarczają zawarte w swoim wnętrzu substancje aktywne poprzez skórę. Ta innowacyjna metoda sprawia, że są całkowicie nieszkodliwe dla żołądka, ani dla pozostałych wewnętrznych narządów. Wręcz przeciwnie – działają bardzo korzystnie na cały nasz organizm. Dużym atutem jest również prosta obsługa takiego plastra. Można go przykleić w dowolnym miejscu na podbrzuszu.

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy stosować produktu na uszkodzoną, przerwaną lub podrażnioną skórę. W przypadku dostania się produktu do oczu, należy natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Zabronione jest stosowanie produktu w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jakikolwiek ze składników, które znajdują się w produkcie. Jeśli nastąpi podrażnienie, należy natychmiast przerwać stosowanie plastra. Osoby, które stale przyjmują leki, lub osoby chore, przed przystąpieniem do korzystania z produktu, muszą skonsultować się z lekarzem.

Składniki wykorzystane do stworzenia Vessemis Vita są tylko pochodzenia naturalnego. Jest to ekstrakt z dyni, ekstrakt z palmy sabałowej, ekstrakt z perzu właściwego oraz ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej.

Ekstrakt z dyni, to bogactwo minerałów, witamin, karotenoidów i fitosteroli, które są idealnymi wspomagaczami układu moczowego. Hamują szkodliwe procesy oksydacyjne i pomagają w regulacji ciśnienia tętniczego. Ponadto, co najważniejsze pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu, które w głównej mierze przyczyniają się do problemów z oddawaniem moczu.

Ekstrakt z palmy sabałowej, to składnik, który jest w głównej mierze znany i uwielbiany przez płeć męską, a jest to spowodowane tym, że palma sabałowa ma właściwości zapobiegające przerostowi prostaty oraz zapobiega łysieniu. Oprócz tego pomaga ograniczyć wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym.

Ekstrakt z perzu właściwego zbawiennie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci. Jednak jego główna cecha, dla której znalazła zastosowanie w Vessemis Vita, to korzystne oddziaływanie na układ moczowy. W dodatku perz ułatwia wydalanie toksyn z organizmu i wspiera proces oczyszczania krwi.

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, to ajurwerdyjska bomba energetyczna. Od zawsze była stosowana w indyjskiej medycynie naturalnej. Pomaga w ograniczeniu stresu i poprawia koncentrację. To jeszcze nie wszystko – wąkrotka jest doskonała na problemy skórne i poprawę krążenia.

Korzystanie z Vessemis Vita jest banalnie proste. Wystarczy, że otworzysz saszetkę wzdłuż linii cięcia, wyjmiesz plaster z torebki ochronnej i… przykleisz plaster na oczyszczoną i osuszoną skórę w górnej części podbrzusza! Prawda, że proste? Teraz wystarczy, że przyciśniesz plaster przez kilkanaście sekund. Bardzo ważne jest, aby cała powierzchnia plastra przylegała do skóry! Taki plaster pozostaw na ciele przez 24 godziny, a po tym czasie wymień go na nowy. Po każdej wymianie plastra dokładnie umyj ręce.

Ogromną zaletą Vessemis Vita, jest to, że nie ma on skutków ubocznych, takich jak na przykład świąd w miejscu na skórze, gdzie znajduje się plaster, czy niepożądane zaczerwienienie. Wynika to z tego, że skład produktu jest całkowicie naturalny, wyselekcjonowany i pozbawiony niekorzystnych dla ludzkiego organizmu składników.

Vessemis Vita jak działa

 

Vessemis Vita opinie

Plastry są stosowane przez osoby dorosłe, które borykają się z problemem niestabilnego pęcherza moczowego, w celu usunięcia objawów związanych z tą chorobą, czyli nietrzymaniem moczu, zwiększonej częstości oddawania moczu lub nagłego parcia na mocz.

Vessemis Vita pomógł już wielu osobom, które do tej pory nie mogły pozwolić sobie na dłuższe wyjścia, w miejsca pozbawione toalety, czy aktywności, takie jak spływy kajakowe, czy chodzenie po górach. Brak toalety w tych miejscach powoduje, że osoby te unikają jak mogą wszelkich tego typu aktywności. Po zastosowaniu plastrów objawy zostały złagodzone lub zupełnie zniknęły.

Bardzo ważne jest jednak prawidłowe stosowanie produktu. Tylko w ten sposób można cieszyć się dobrymi efektami, o których zapewnia producent. Oprócz odpowiedniego korzystania z Vessemis Vita, należy też przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci i tylko w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Vessemis Vita forum

Osoby, które zastosowały Vessemis Vita są w pełni zadowolone jego działaniem. Na forach można znaleźć informacje, że plastry idealnie sprawdziły się przy dolegliwościach związanych z ciągłym uczuciem pełnego pęcherza, pomimo uprzedniego oddania moczu. Wiele osób jest też zachwyconych tym, że produkt zniwelował częste oddawanie moczu, które dokuczało im wcześniej.

Na forum można dowiedzieć się, że Vessemis Vita jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, jeśli mamy problemy z częstymi przebudzaniami w nocy z powodu potrzeby oddania moczu, czy problemów wynikających z tego, że mocz nie chce wypłynąć. Plastry są również sprawdzonym sposobem na zniwelowanie lub całkowite usunięcie nagłej niemożności oddawania moczu. Część użytkowników forum wyraża opinię o tym, że plastry poradziły sobie z ich wcześniejszym odczuwaniem bólu i pieczeniem przy oddawaniu moczu. Wiele osób zapewnia też, że plastry radzą sobie, przy popuszczaniu moczu podczas kichania, kaszlu, śmiechu, chodzenia. Mężczyźni natomiast chwalą sobie ten produkt za pomoc w problemach z przerostem prostaty i niekomfortowym uczuciem parcia na pęcherz.

Vessemis Vita jak dziala

odbierz Vessemis Vita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *