Nivelisan – recenzja plastrów na ból mięśni i stawów

leczenie bólu

Written by:

Każdy z nas dość często staje przed dylematem – znosić uciążliwy ból głowy, brzucha, mięśni czy narażać swoje zdrowie, biorąc tabletki przeciwbólowe? Toksyczny wpływ tzw. painkillerów na organizm, zwłaszcza na wątrobę, jest powszechnie znany. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę innowacyjne rozwiązanie, które niedawno pojawiło się na rynku. To Nivelisan – plastry na ból o naturalnym i szybko działającym składzie. Jeśli to skuteczny środek zwalczający ból mięśni, stawów i kręgosłupa – to może się okazać rewolucją w zakresie nieinwazyjnej walki z bólem. Zdecydowaliśmy się w redakcji przetestować działanie Nivelisanu plastrów na ból mięśni i stawów, by przedstawić Czytelnikom Ambasady Zdrowia rzetelną recenzję tego nowatorskiego produktu.

Nivelisan

Nivelisan – działanie. Czy to alternatywa dla tabletek?

Podstawą działania plastrów na ból Nivelisan jest metoda transdermalna. Oznacza to, że składniki aktywne docierają bezpośrednio do źródła bólu przez skórę, a nie przez układ pokarmowy. Dzięki temu, w przeciwieństwie do tradycyjnych środków zwalczających ból, opartych na paracetamolu czy ibuprofenie w tabletkach, są całkowicie bezpieczne dla żołądka i wątroby. Co więcej, metoda transdermalna pozwala na stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, dzięki czemu działanie plastrów nie jest inwazyjne, a efekt utrzymuje się bardzo długo.

Jednak to niejedyne przewagi Nivelisanu nad tabletkami przeciwbólowymi. Nie tylko sposób aplikacji, ale i substancje aktywne wykorzystane w plastrach są zdecydowanie bezpieczniejsze w stosowaniu

.ból pleców

Skład plastrów Nivelisan

W plastrach na ból Nivelisan zastosowano naturalne, nietoksyczne składniki, które zwalczają ból w nieinwazyjny sposób. Przedstawiamy najważniejsze z nich:

  • MSM – czyli metylosulfonylometan. Pod tą skomplikowaną nazwą kryje się organiczny związek siarki, który odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu – uczestniczy w budowaniu wiązań sylfhydrylowych, a także w syntezie związków koniecznych do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej. Jak to się przekłada na zwalczenie bólu? MSM to naturalny środek przeciwzapalny. Dzięki temu, że występuje naturalnie w ciele człowieka, jego działanie jest błyskawiczne – podniesienie poziomu MSM w organizmie powoduje natychmiastową ulgę w bólu.
  • Kurkumina – czyli substancja aktywna zawarta w kurkumie, przyprawie używanej w Azji od tysiącleci. Kurkumina nie tylko odpowiada za intensywnie żółty kolor korzenia kurkumy, ale jest też niezwykle potężnym antyutleniaczem. Oznacza to, że skutecznie łagodzi stany zapalne w organizmie i przeciwdziała starzeniu się komórek, niszcząc wolne rodniki. Co więcej, kurkumina jest silnym środkiem antybakteryjnym, antygrzybicznym i przeciwwirusowym. Jej przyswajalność po podaniu doustnym jest bardzo niska, dlatego metoda transdermalna jest optymalnym sposobem przyjmowania kurkuminy.
  • Dzika róża – to bogate naturalne źródło kolejnego przeciwutleniacza – witaminy C. Dzięki temu wspomaga prawidłowe dotlenienie komórek i usuwanie z nich szkodliwych substancji. Ponadto wysoka zawartość witamin B9 i E sprawia, że dzika róża usprawnia krążenie, więc wspomaga prawidłowe odżywienie tkanek i łagodzi bóle związane z nieprawidłowym ukrwieniem mięśni. Dzięki temu zwalcza ból w przypadkach skurczów, przemęczenia, naciągnięcia czy sztywności mięśni. Zawarty w dzikiej róży tilirozyd wpływa na wzrost oksydacji kwasów tłuszczowych w tkance mięśniowej, w ten sposób poprawiając funkcjonowanie mięśni.
  • Kora wierzby białej – ten środek na ból stawów znany był już w czasach starożytnych, zarówno na teranie Europy, jak i w Chinach. Jego dobroczynne działanie zostało po raz pierwszy opisane przez Dioskorydesa w I w n.e. Kora wierzby białej, nazywana przez wielu „naturalną aspiryną”, jest tradycyjnym środkiem przeciwzapalnym, przeciwbólowym i zwalczającym reumatyzm.

plastry na ból

Jak stosować plastry Nivelisan?

Korzystanie z plastrów na ból Nivelisan jest bardzo proste. Wystarczy rozciąć saszetkę i wyjąć plaster, a następnie przykleić go na czystą i suchą skórę w pobliżu źródła bólu. Mogą to być plecy, kark, biodra czy dowolna część kończyn. Należy pamiętać, żeby nie przyklejać więcej niż jednego plastra w tym samym czasie. Czyli jeśli np. bolą Cię plecy i czujesz ciągnięcie w kolanie, to najpierw likwidujesz ból w jednej części ciała i dopiero potem możesz przykleić kolejny plaster. Co ważne i bardzo wygodne, plaster nie odkleja się pod wpływem wody, więc swobodnie możesz korzystać z niego również podczas kąpieli.

Jeśli chodzi o szybkość działania, to Nivelisan plastry na ból w niczym nie ustępują chemicznym środkom przeciwbólowym. Przeciwnie – działają zadziwiająco szybko. Ulgę można odczuć już zaledwie po 10 minutach od naklejenia plastra. Dzieje się tak dlatego, że substancje aktywne trafiają przez skórę bezpośrednio do źródła bólu, a nie naokoło przez układ pokarmowy. 

Nivelisan – opinie użytkowników

Nivelisan plastry na ból zastosowało 5 członków redakcji, każdy z nieco innym problemem. Wśród nich znalazły osoby, których problemy pozornie nie są związane z mięśniami czy stawami – jak ból głowy czy bóle menstruacyjne – ale często są wynikiem nieprawidłowego napięcia mięśniowego, a więc obszaru działania plastrów Nivelisan. Oto relacje członków naszej redakcji:

Piotr, 41 l., ból głowy: „Bardzo często cierpiałem z powodu bólu głowy spowodowanego sztywnością karku. Unikałem łykania proszków, bo musiałbym to robić prawie codziennie i chyba zrujnowałbym sobie wątrobę. Pomagały mi w zasadzie tylko specjalistyczne masaże, jednak jest to niestety bardzo kosztowna terapia. Dlatego chętnie zgłosiłem się do testów redakcyjnych plastrów na ból Nivelisan. Ulgę poczułem szybko, bo już po kilkunastu minutach od nałożenia plastra. Mięśnie karku się rozluźniły, a bolesny ucisk w głowie zniknął. Dla mnie ekstra!”.

Dominik, 47 lat, rwa kulszowa: „Podczas testowania plastrów na ból mięśni i stawów Nivelisan nie miałem ataku rwy kulszowej, więc nie wiem, jak sprawdzają się one przy tak ostrym bólu. Jednak ból o mniejszej intensywności związany z tym schorzeniem towarzyszy mi niemal bez przerwy. I tu plastry bardzo mi pomogły. Nie tylko zlikwidowały ból, ale też dzięki nim pozbyłem się wiecznego uczucia drętwienia pośladka i nogi, zdecydowanie zwiększył się też zakres ruchu w biodrze. Na pewno zdecyduję się na kolejne opakowanie, aby mieć zabezpieczenie na wypadek ataku rwy kulszowej”.

Anna 32 lata, bóle menstruacyjne: „Bardzo ciężko znoszę menstruację, ból jest tak ostry, że praktycznie wyklucza normalne funkcjonowanie. Kiedy usłyszałam, że mamy testować Nivelisan, pomyślałam – co mi szkodzi, skoro mają naturalny skład. I jeśli chodzi o bóle menstruacyjne, to przynajmniej w moim przypadku ból został załagodzony, jednak nie wyeliminowany. Musiałam wspomóc się termoforem, żeby odczuć całkowitą ulgę. Ogólnie polecam, bo na pewno jest to mniej inwazyjna metoda niż silne apteczne środki przeciwbólowe”.

Izabela, 29 lat, ból pleców: „Nivelisan plastry na ból okazały się bardzo skuteczne w walce z moim bólem pleców w odcinku piersiowym. Co prawda przyklejenie plastra w tej okolicy stanowi nie lada wyzwanie i muszę prosić męża o pomoc, to i tak w gruncie rzeczy jest to bardzo wygodne. Ból mija szybko i efekt utrzymuje się nawet przez kilkanaście godzin. Co więcej, mam wrażenie, że nawet po odstawieniu plastrów plecy jakby mniej mi dokuczają! Wydaje mi się, że to przeciwzapalne działanie niektórych naturalnych składników sprawiło, że moje mięśnie i kręgosłup zaczęły jakoś inaczej funkcjonować. Rewelacja!”.

Halina, 39 lat, ból w kolanie po kontuzji: „Po kontuzji kolana praktycznie każde przeciążenie czy nieodpowiedni krok powodowały, że moją nogę przeszywał ostry ból, który utrzymywał się przez parę ładnych godzin. Plastry Nivelisan szybko uwolniły mnie od tego problemu. Moim zdaniem są dużo skuteczniejsze niż żele przeciwbólowe, których działanie zwykle utrzymuje się bardzo krótko. Oczywiście dodatkową wartością jest fakt, że plastry zawierają wyłącznie naturalne substancje, dzięki czemu nie boję się, że w jakikolwiek sposób robię krzywdę swojemu ciału”.

Nivelisan – gdzie kupić?

Ważna informacja dla zapobiegliwych – plastrów na ból Nivelisan nie kupisz w aptece! Dlatego nie czekaj, aż zacznie Ci dokuczać nieznośny ból stawów, mięśni czy kręgosłupa. Złóż zamówienie na plastry już teraz, ponieważ potem nie dostaniesz ich „od ręki”. Plastry na ból mięśni i stawów możesz zdobyć tylko bezpośrednio u producenta na jego oficjalnej stronie internetowej. W przypadku naszego redakcyjnego zamówienia cały proces dostarczenia przesyłki przebiegł bardzo sprawnie i otrzymaliśmy plastry na ból Nivelisan już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Warto odwiedzić stronę producenta teraz, ponieważ obecnie trwa promocja, dzięki której można otrzymać plastry na ból mięśni i stawów Nivelisan w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Nivelisan plastry na ból – czy warto?

Podsumowując, plastry Nivelisan na ból mięśni i stawów okazały się skuteczną bronią przeciwko tym dolegliwościom. Co więcej, były także pomocne przy zwalczaniu innych bólów spowodowanych nieprawidłowym napięciem mięśniowym, jak na przykład ból głowy czy bóle menstruacyjne. Dzięki temu, że zostały nasączone jedynie naturalnymi substancjami, nie powodują żadnych skutków ubocznych. Nasz werdykt: Nivelisan plastry na ból mięśni stawów to lepszy wybór niż tradycyjne tabletki przeciwbólowe. Wykazują szybsze i skuteczniejsze działanie, jednocześnie nie wpływając negatywnie na organizm.

Nivelisan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *