Mascuring – spotęgowana satysfakcja dla Ciebie i partnerki!

witalność

Written by:

Nie ma co ukrywać. Każdy z nas pragnie udanego seksu, dlatego szukamy dodatkowych stymulantów. Internet daje nam możliwość dyskretnego zamawiania produktów z sex shopów online, jednak nie zawsze jesteśmy w 100 procentach przekonani do dostępnego towaru. Jakość  produktów, które dodajemy do internetowego koszyka powinna być jak najwyższa. Zależy nam na bezpieczeństwie stosowania, a nie wszystkie produkty erotyczne są w stanie nam to zapewnić. Jak to jest w przypadku Mascuring i czym wyróżnia się na tle innych propozycji? Być może dzięki niemu zaglądanie do sex shopu i wydawanie wysokich kwot na zabawki erotyczne nie będzie konieczne. Obecnie są inne rozwiązania, z których warto skorzystać.

otrzymaj mascuring

Boimy się monotonii, która może w pewnym momencie nam doskwierać. Wbrew pozorom, urozmaicanie życia sypialnianego nie jest łatwe. Wspólna kąpiel, świece i kieliszek dobrego wina są najlepszym rozwiązanie, jeśli chcemy zainicjować romantyczną grę wstępną. Wiele kobiet jest tym zachwyconych, ale nie każda oczekuje płatków róż i nastrojowej muzyki. Jednak nawet koronkowa bielizna to czasem za mało, żeby nas pobudzić. Wtedy wskazane jest poszukanie opcji, które wpływają bezpośrednio na nasze współżycie.

Mascuring – co to jest?

Wszystkie osoby, które kiedykolwiek zdecydowały się zapoznać z ofertą sklepów erotycznych wiedzą, że większość wyświetlanych na stronach towarów jest dedykowanych paniom. Często zapewniają satysfakcje obydwu osobom uprawiającym seks, jednak panowie tez zasługują na coś specjalnego. Właśnie dla nich powstał pierścień erekcyjny Mascuring, który jest nowym produktem w ofercie Klubu Rabatowego.

Czym konkretnie jest Mascuring? To produkt inspirowany popularnymi na całym świecie ringami intymnymi. Wyróżnia się na tle innych tego typu nakładek tym, że wykorzystuje naturalne metody stymulacji. Oddziałuje na penisa za pośrednictwem rozwiązań z zakresu magnetoterapii. Do tej pory ta metoda kuracji była kojarzona z redukowaniem bólu stawów i mięśni. Specjaliści dowiedli, że ma też zastosowanie w poprawianiu życia seksualnego. Każdy mężczyzna, który chce mieć silne i długotrwające erekcje, powinien zastanowić się nad złożeniem zamówienia.

Mascuring skład

Mascuring – stosowanie pierścienia erekcyjnego

Magnetoterapia jest obecnie bardzo popularna i stosowana w wielu produktach prozdrowotnych. Odpowiednio stosowana może stanowić odpowiednik masażu uciskowego. Może działać kojąco, pod warunkiem, że będzie odpowiednio przeprowadzana. Zanim zdecydujemy się na stosowanie takiego rozwiązania jako wsparcia kuracji, jak najbardziej wskazane jest skonsultowanie tego z posiadającym odpowiednią wiedzę specjalistą.

Nie dotyczy to tylko leczenia ból z wykorzystaniem magnesów. Jeżeli chcemy stosować pierścień erekcyjny Mascuring, który generuje pole magnetyczne również powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat zaleceń względem stosowania tego rozwiązania. Warto sprawdzić też, czy nie jesteśmy uczuleni na silikon, z którego zbudowany jest przedmiot. Powinniśmy uwzględnić zarówno własne zdrowie, jak i naszej partnerki.

Jeśli chcemy korzystać z tego akcesorium powinniśmy pamiętać o tym, że jest on łatwy w użyciu ze względu na swoją rozciągliwość. Bardzo istotne jest to, że możemy korzystać z produktu w dowolnym momencie zarówno przed erekcją, jak i w trakcie tego doznania.  Różnica polega na sposobie stosowania. Jeśli decydujemy się użyć go przed lub po erekcji, konieczne jest przełożenie go przez penisa i jądra. Gdy chcemy spotęgować doznania w sypialni w trakcie należy założyć pierścień erekcyjny tak, żeby stykał się z jądrami.  

Mascuring -działanie produktu. Jak wpływa na jakość naszego współżycia?

Jeśli zależy nam na tym, żeby zredukować zaburzenia erekcji, albo uporać się z jej brakiem, powinniśmy sięgnąć po Mascuring. Pomoże również opóźnić wzwód i zintensyfikować doznania zarówno u mężczyzny, jak też u kobiety.

Jak działa pierścień erekcyjny Mascuring? Pierścień składa się z 5 magnesów, które są równomiernie rozmieszczone w silikonowym krążku. Każdy z nich ma moc 500 gausów, co daje w sumie wartość 2500 GS. Umożliwiają one zwiększenie przepływu krwi do penisa. W ten sposób krew może docierać do ciał jamistych, które napinają się, żeby uporać się ze zwiększonym ciśnieniem. W efekcie prowadzi to do tego, że prącie staje się nabrzmiałe. Prowadzi to do zmiany pozycji penisa z pionowej na poziomą. Jeśli założymy pierścień erekcyjny na penisa w takim stanie, możemy skutecznie utrzymać erekcję poprzez ograniczenie odpływu krwi z żył.

Członek staje się jest więc lepiej ukrwiony, a co za tym idzie, staje się twardszy. Dzięki temu możemy odczuwać większą przyjemność z seksu. Dotyczy to obydwu stron. Niezależnie od płci, rozkosz jest niesamowita i zawsze mamy ochotę na współżycie. 

Mascuring

Mascuring – o czym warto pamiętać przy stosowaniu takich akcesoriów?

Decyzja o zakupie pierścienia erekcyjnego Mascuring może przynieść nam mnóstwo rozkoszy. Nie oznacza to, że możemy zapomnieć o środkach ostrożności. Przede wszystkim, musimy pamiętać o podstawach higieny i dokładnie myć produkt przed i po korzystaniu. Używamy w tym celu wody i mydła antybakteryjnego.

Jak stosować Mascuring? Gdy zaczynamy nasze miłosne przygody z tym produktem, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Za pierwszym razem stosujemy go nie dłużej niż 10 minut. Z czasem możemy przedłużać korzystanie z produktu erotycznego, ale maksymalnie 20 minut. Taka stymulacja w zupełności wystarczy, żeby osiągnąć pełnię uniesienia.

Jeśli chodzi o przeciwskazania, musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jak uniknąć skutków ubocznych? Na pewno warto zabezpieczyć się i nabyć żel albo lubrykant produkowany na bazie wody, który zapewni lepszą poślizgowość i dodatkowo wzmocni błogie doświadczenia.

Stosowanie magnetycznego pierścienia erekcyjnego nie jest wskazane w przypadku osób, które przyjmują leki na rozrzedzenie krwi. Podobnie jest w przypadku osób z cukrzycą, chorobami serca i układu krwionośnego oraz anemią sierpowatą. Jeżeli mamy jakieś rany i otarcia na penisie również powinniśmy zaniechać stosowania tego akcesorium. Dla bezpieczeństwa partnerki, warto zadbać też o jej zdrowie i zapytać o to, czy nie ma uczuleń albo infekcji intymnych.

Jakie są alarmujące sygnały? Nie spotykamy się z informacjami o skutkach ubocznych, ale warto wziąć pod uwagę to, że jeśli poczujemy dyskomfort, ból albo zaobserwujemy obrzęk narządów płciowych. To bardzo istotne symptomy, których nie należy ignorować. Jednak, jeśli ich nie odczujemy, to nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby korzystać z radości, jaką daje nam pierścień erekcyjny Mascuring.

Mascuring – opinie na temat produktu

Wciąż przybywa osób, które zdecydowały się poprawić swoje życie seksualne z wykorzystaniem pierścienia erekcyjnego Mascuring. Wypowiadają się pozytywnie na temat jego skuteczności. Poniżej przywołujemy kilka opinii dotyczących efektów jego stosowania.

„Miałem w swoim życiu wiele partnerek seksualnych. Każda z nich była usatysfakcjonowana i nigdy nie spotkałem się z krytyką. Teraz spotkałem kobietę, która ma potrzeby jak żadna inna. Aleksandra lubi eksperymentować, a ja nie mam nic przeciwko temu. Gdy zamówiła pierścień erekcyjny na początku obawiałem się, ale przeczytałem sporo o magnetoterapii i zrozumiałem, że ma ona świetne zastosowanie nie tylko w leczeniu bólu. Ma też swoje zastosowanie w produktach erotycznych. Ola miała rację, teraz rozkosz nie ma dla nas granic.”

Grzegorz 47 l., Grudziądz

„Ja i mój chłopak uwielbiamy seks i świetnie dogadujemy się w łóżku. Może to zasługa tego, że urozmaicamy sobie pożycie różnymi akcesoriami. Najczęściej są to masażery intymne. Cudowna gwarancja rozkoszy, ale bardziej dla mnie niż dla mojego ukochanego. Postanowiłam podarować mu pierścień erekcyjny. Na początku mój partner był sceptycznie nastawiony, jednak dał się przekonać. Efekt zaskoczył nas oboje. Wielokrotnie!”

Karolina 31 l., Wrocław

„Moja partnerka nigdy nie uskarżała się na nasze pożycie seksualne. Jednak znam ja i wiem, kiedy cos jest nie tak. Oczywiście zaraz by zaprzeczyła gdybym poruszył temat. Kocha mnie i nie chce zranić mnie jakąś uwagą. Dlatego postanowiłem zrobić jej niespodziankę. Zamówiłem pierścień erekcyjny Mascuring i teraz nie wychodzimy z sypialni. Polecam!”

Mateusz 43 l., Bytom

„Udane życie seksualne po pięćdziesiątce? To możliwe nawet jeśli do tej pory mieliśmy z tym problemy. Ważne, żeby wiedzieć jak i gdzie szukać pomocy. Dla mnie i mojej żony idealnym rozwiązaniem był pierścień erekcyjny. Odpowiedni ucisk na członku wydłużył erekcję, co zapewniło nam efektywniejsze i przyjemniejsze orgazmy. Nie przespaliśmy nocy, ale jak się domyślacie, warto było”.

Łukasz 55 l., Starachowice

Mascuring – jak zamówić?

Jesteś zainteresowany szybką poprawą życia seksualnego? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z naszej propozycji. Jedyną oryginalną ofertę udostępnia Klub Rabatowy. Niestety, na rynku nie brakuje produktów, które są podróbkami Mascuring i najpewniej nie reprezentują tego samego poziomu jakości. Zazwyczaj mają inny skład i mogą nie spełniać naszych oczekiwań.  Znajdziemy je na aukcjach online, stronach sklepów internetowych, a nawet w placówkach stacjonarnych. Jednak nie są to akcesoria erotyczne, które zapewnią nam taką jakość jak magnetyczny pierścień erekcyjny.

Dopiero, gdy zamówimy członkostwo w Klubie Rabatowym, otrzymujemy dostęp do najwyższej jakości produktów. Wśród nich znajdziemy nowość w kategorii potency, czyli pierścień erekcyjny Mascuring. Proces dołączania do Klubu Rabatowego odbywa się w kilku krokach, które są bardzo intuicyjne. Nie płacimy z góry, tylko w momencie, gdy odbieramy nasze zamówienie. Dyskretną paczkę dostarczy nam kurier, dzięki czemu unikniemy krępującej sytuacji, kiedy to musimy odebrać  produkt w dedykowanym punkcie. Możemy czuć się wtedy niezręcznie, dlatego lepiej uniknąć takich sytuacji.

Mascuring działanie

Mascuring – cena?

Zawsze zależy nam na atrakcyjnej cenie produktu. Niestety, nie zawsz możemy na nią liczyć. Czy oznacza to, że musimy rezygnować z rozkoszy i spełnienia, ponieważ nie stać nas na interesujące nas akcesoria erotyczne? Z naszym Klubem Rabatowym wcale nie musi tak być!

Cena Mascuring jest porównywalna z wartością finansową podobnych produktów o takiej jakości, które są dostępne na rynku. Pierścień erekcyjny możemy otrzymać jeszcze taniej, jeśli zamówimy go jak najszybciej. Klub Rabatowy uwzględnia korzystne obniżki cen i rabaty. Czas naszej reakcji na ofertę ma tutaj kluczowe znaczenie, ponieważ ilość produktów objętych promocją jest ograniczona.

Mascuring -efekty, jakie można osiągnąć w trakcie stosowania produktu

mascuring

Na pewno pragniesz upojnego seksu, nie ma co się okłamywać!  Dzięki pierścieniowy erekcyjnemu, poczujesz boską rozkosz, która pozwoli ci na wielokrotny, w pełni satysfakcjonujący stosunek. Radość i spełnienie poczujesz zarówno Ty, jak i Twoja partnerka. Nawet najbardziej wymagające i wybredne kobiety ulegną zmysłowości i będą chciały więcej i częściej. Zadbaj o własne życie seksualne!

Nie zwlekaj i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Dołącz do coraz liczniejszej grupy usatysfakcjonowanych klientów, którzy zdecydowali się wykupić członkostwo w Klubie Rabatowym. Otwórz się na nowe doznania i pobudź zmysły! Życie w sypialni wcale nie musi być monotonne!

otrzymaj mascuring

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *