Ling fluent – platforma edukacyjna

edukacja

Written by:

Ling Fluent – Wszystko co musisz wiedzieć!

Dzisiejszy post będzie delikatnie odbiegał od treści prezentowanych na naszym blogu. Dzisiaj do przetestowania dostaliśmy dostęp do platformy umożliwającej naukowe języków obcych.

Jak dobrze wiemy znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach podstawa. Jak mamy jednak wybrać odpowiednią dla nas metodę? Naszą uwagę przyciągnęła ostatnio platforma Ling Fluent, która z pewnością zasługuje na miano wyjątkowej.

dowiedz sie wiecej

Czym jest Ling Fluent ?

To innowacyjna platforma e-larningowa, której metody nauczania oparte na badaniach naukowych pozwalają na nawet pięciokrotne przyśpieszenie przyswajania nauczanego materiału.
Podstawą Ling Fluentfiszki multimedialne przedstawiające dane słówko łącząc je z ciekawymi ilustracjami oraz zapadającymi w pamięć dźwiękami. Taka metoda pozwala na łatwiejsze przyswajanie materiału, poprzez oddziaływanie zarówno na zmysł wzroku jak i słuchu. Odbiór różnorodnych bodźców pobudza umysł do pracy. Musimy to przyznać, w prosty sposób twórcy kursu pozwalają jego uczestnikom w pełni wykorzystać swoje naturalne zdolności umysłowe i dopasowują się do oczekiwań zarówno tzw. wzrokowców, jak i tych, którzy lepiej zapamiętują ze słuchu.

 

nauka języków obcych

Ling Fluent czyli nauka języka poprzez multimedialne fiszki

Ciekawym rozwiązaniem jest przedstawianie słów bez ich tłumaczenia – w pierwszym etapie. Uczeń zostaje w pierwszej chwili zapoznany tylko z danym słowem oraz powiązanym z nim obrazem. Następnie, ma możliwość zobaczenia słowa wykorzystanego w zdaniu, słysząc jednocześnie to zdanie odczytane przez lektora. W ten sposób, poza pobudzaniem różnych zmysłów, twórcy kursu stawiają także na umożliwienie nauki poprawnej wymowy.

Dostępne na platformie Ling Fluent fiszki multimedialne są pod tym względem zdecydowanie skuteczniejsze i ciekawsze od materiałów dostępnych w księgarniach. Tłumaczenie słowa na język polski uczeń poznaje dopiero w ostatnim – trzecim etapie. To właśnie ta formuła zapewnia niezwykłą efektywność kursu. Kojarzenie danego słowa z obrazem oraz zapoznanie się z jego użyciem przed ujawnieniem tłumaczenia umożliwia trwałe zapamiętanie słów. Kolejnym plusem tej metody jest także to, że będzie ona skuteczna dla osób o różnych zdolnościach językowych, czy w różnym wieku.

Utrwalanie materiału

Dodatkowym plusem, dzięki któremu platforma zapewnia świetne efekty jest wbudowany algorytm powtórkowy. Algorytm ten został opracowany tak, by dostosować się do każdego klienta. Jeżeli kursant ma problem z zapamiętaniem niektórych słów to są mu one kilkakrotnie przypominane. Dopiero jeżeli w pełni opanuje wszystkie słowa, będzie mógł przejść do kolejnego etapu.

Oferta Ling Fluent

Platforma Ling Fluent daje możliwość nauki aż 8 języków! Do wybory mamy: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, norweski, szwedzki, holenderski i rosyjski. Nauka języka z Ling Fluent oczywiście działa na takiej samej zasadzie niezależnie od tego jaki język wybieramy. Przy tak rewolucyjnej metodzie możemy zatem w kilka miesięcy opanować aż 8 różnych języków.

Dostęp do kursu można uzyskać wybierając jeden z trzech dostępnych pakietów:

Basic: fiszki prezentujące 1500 słów i zwrotów najczęściej używanych w życiu codziennych. Fiszki podzielone są na 26 kategorii tematycznych. Dostęp do pakietu Basic aktywny jest przez 6 miesięcy

Pro: dostęp do 29 kategorii, w których poznajemy 5000 słów. Wśród tych 5000 słów i zwrotów zawartych jest 1500 słów z pakietu Basic oraz 3500 nowych, z poziomu pro. Dostęp do pakietu Pro jest dwa razy dłuższy, czyli aktywny jest przez 12 miesięcy.

VIP: ilość nauczanych słów jest jedynie o 100 słów większa niż w poprzednim pakiecie, ale jest to jednak najciekawszy pakiet pod względem dostępu do platformy i możliwości nauki. Zakup pakietu VIP oznacza dożywotni dostęp do platformy. Jeżeli Klient kupi pakiet raz to wszelkie pojawiające się później nowości i ulepszenia są dla niego darmowe.

ling fluent opinie

Ling Fluent – cena

Cena pakietu Ling Fluent to ok. 400 zł. Na wielu portalach znajdziemy jednak promocje dzięki którym zaoszczędzimy całkiem, sporo bo ponad połowę. Promocyjna cena Ling Fluent w zestawie to zawierać się może w przedziale od 120 do 200 zł. Warto skorzystać z takiej okazji! Na pewno nie uda się znaleźć żadnego miesięcznego kursu językowego w tak niskiej cenie. Promocje dostępne są tymczasowo i oznacza to oczywiście, że nie zawsze będzie można z nich skorzystać. Podstawowa cena pakietu jest jednak wciąż bardzo atrakcyjna i pozwoli sporo zaoszczędzić w porównaniu z np. cotygodniowymi lekcjami z korepetytorem.

Jak skorzystać z Ling Fluent?

Do niedawna allegro oferowało Ling Fluent w pełnym pakiecie, ale dziś nie jest już dostępny pod tym źródłem. Na szczęście można go zamówić ze sprawdzonych platform internetowych, gdzie nie jesteśmy narażeni na oszustwa. Możemy być spokojni, że zamawiając pakiet interaktywnych fiszek ze sprawdzonego źródła nie otrzymamy podróbki, co mogłoby mieć miejsce przy zamówieniu Ling Fluent z allegro, od niepewnego sprzedawcy.

Zamówienie kursu jest niebywale proste. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, uzupełniając swoje dane osobowe oraz kontaktowe. Po opłaceniu zamówienia od razu otrzymujemy dostęp do platformy online i możemy startować z nauką. Nie tracimy czasu na wysyłanie i odbieranie przesyłek. Wszystko załatwiane jest w kilka minut za pośrednictwem Internetu.

Obecni użytkownicy Ling Fluent i ich opinie

Zapewne nie zaskoczy Was to, że o Ling Fluent znajdziemy przede wszystkim pozytywne opinie. Dotychczasowi uczniowie, którzy do tej pory skorzystali z nauki poprzez wykorzystanie tych nowoczesnych, interaktywnych fiszek multimedialnych potwierdzają, iż jest to rewolucyjna metoda nauczania. Czytając wypowiedzi dotyczące Ling Fluent na tematycznym forum internetowym związanym z nauką języków obcych dowiemy się, że jest to szybki i skuteczny sposób na naukę języków.

Internauci doceniają możliwość swobodnej nauki w wybranym przez siebie czasie. Poza efektywnością nauki jest to najczęściej wymieniana zaleta nauki poprzez platformę internetową. Każdy uczeń może korzystać z dostępu do materiałów w każdym miejscu, na komputerze, tablecie czy nawet telefonie. 

ling fluent forum

Ling Fluent – nauka dla każdego

Według opinii użytkowników, a także naszej, Ling Fluent stworzony jest dla każdego ucznia, bez względu na jego zdolności czy predyspozycje. Dzięki zaangażowaniu różnych zmysłów a także ciekawym rozwiązaniom technicznym uczymy się trwale zapamiętywać nowopoznane słownictwo i przede wszystkim, potrafimy go swobodnie używać. Jest to metoda, która sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci i młodzieży, czy osób starszych. Potwierdzają to nie tylko przeprowadzone badania naukowe ale także wypowiedzi użytkowników, które znaleźć możemy na forum internetowym Ling Fluent.

Jeżeli nie przekonuje Was sama oferta czy opis tego produktu to z pewnością przekonają Was te wszystkie pozytywne opinie o Ling Fluent!

Korzyści wynikające z nauki z Ling Fluent

Znajomość języków obcych daje w dzisiejszych czasach zdecydowaną przewagę w życiu zawodowym. Użytkownicy Ling Fluent potwierdzają, iż dzięki dostępowi do platformy w szybkim czasie mogli opanować nie tylko jeden język, ale i więcej, dzięki czemu zostali docenieni w pracy, dostali awans, a może udało im się nawet zmienić pracę i swoje życie.

Nauka języków obcych to także otwarcie się na nieskończone możliwości poznawania świata i wykorzystania tych zdolności w podróżach. Jeżeli będziemy mogli porozumiewać się w różnych językach to znikną dotychczasowe ograniczenia i bariery komunikacyjne, które mogły nas trzymać w niepewności. Dzięki Ling Fluent możliwe jest nauczenie się języka nawet w 4 tygodnie – czyli pięć razy szybciej niż podczas tradycyjnych kursów językowych. Nie musisz już szukać wymówek, wystarczy miesiąc nauki i możesz wystartować z programem poznawania świata. Mogąc porozumieć się w różnych językach z pewnością poznasz wielu ciekawych ludzi i ich kulturę.

Ling Fluent – sposób na rozwój osobisty

Nauka z Ling Fluent to nie tylko otwarcie się na podróże i nowe możliwości zawodowe, to przede wszystkim praca nad sobą i satysfakcja z realizacji swoich ambicji i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Zyskujemy też większy dostęp do informacji, zwłaszcza na zagranicznych platformach i portalach internetowych. Możemy też wykorzystać naukę do rozrywki i cieszyć się muzyką, filmami czy książkami w różnych językach.

Ling Fluent to jeden z najnowocześniejszych i najszybszych sposobów na naukę języka. Jeżeli chcesz się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty to polecamy go właśnie Tobie. Z Ling Fluent na pewno zyskasz nowe możliwości!

dowiedz sie wiecej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *