Intens Relief – długopis na ból

leczenie bólu

Written by:

Intens Relief to długopis,który poddaliśmy naszej ocenie.

Istnieje mnóstwo metod radzenia sobie z bólem. Jedni sięgają po silne środki przeciwbólowe, inni decydują się na zabiegi rehabilitacyjne. Niestety, nie wszystkie specyfiki i ćwiczenia są skuteczne. Poza tym, w wielu przypadkach mogą choremu zaszkodzić. Nie każdy wie, że tabletki przeciwbólowe łatwo przedawkować. Co gorsze, szybko można się od nich uzależnić.  Jeżeli często zmagamy się z dyskomfortem warto sięgać po alternatywne sposoby leczenia. Na bóle kręgosłupa czy stawów zaleca się akupresurę. Według specjalistów, zabiegi wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Jednak by były skuteczne, należy wiedzieć jak je wykonywać. Uciskanie ciała bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia najczęściej kończy się poważnym urazem. Oczywiście, można chodzić na masaże do specjalisty. Aczkolwiek to droga inwestycja. Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne są niewielkie aparaty przeznaczone do elektromasażu. Ich projekt inspirowany był akupresurą, przez co produkt polecany jest przez znawców medycyny niekonwencjonalnej. Na czym polega działanie Intens Relief i kiedy warto po niego sięgnąć?

Intens Relief

Intens Relief do elektromasażu

Przenośne urządzenie do elektromasażu zostało stworzone z myślą o osobach, które na co dzień miewają problemy z bólami pleców, kolan czy łokci. Intens Relief działa niezwykle skutecznie i dynamicznie, przez co jest w stanie całkowicie zastąpić środki przeciwbólowe. Co ważne, w przeciwieństwie do tabletek, aparat nie podrażnia błon śluzowych, przez co może być stosowany nawet przez osoby mające kłopoty z żołądkiem. Niewielkie urządzenie przy kontakcie ze skórą, intensywnie ją masuje. Podczas zabiegu, długopis emituje impulsy elektryczne o różnej mocy, co silnie wpływa na tkanki naszego organizmu. Już po pierwszym masażu możemy poczuć dużą ulgę w bólu. Dlatego też, Intens Relief polecany jest osobom, które chciałyby pozbyć się dyskomfortu nie tylko skutecznie ale i szybko. Co ważne, korzystanie z urządzenia nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W związku z tym, każdy sobie z nim poradzi. Intuicyjna obsługa masażera sprawia, że z wykonywaniem zabiegów problemu nie mają nawet seniorzy. Warto nadmienić, że Intens Relief pozwala pozbyć się bólu bez wizyty u specjalisty.

Intens Relief elektromasaż

Rozwiązanie na różne dolegliwości

Bezustanne bóle pleców czy kolan są naprawdę dokuczliwe. Zwłaszcza, jeżeli dotykają nas znienacka. Ból to częsty skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Dotyka nie tylko sportowców, ale także seniorów. Starszym osobom dyskomfort doskwiera najczęściej po przeforsowaniu się w ogrodzie czy po remoncie. Likwidowanie zakwasów przy odrobinie cierpliwości nie jest trudne. Gorzej, gdy mamy do czynienia z bólem przewlekłym. Leczenie reumatyzmu czy osteoporozy to ciężki orzech do zgryzienia. Całe szczęście, Intens Relief radzi sobie również i z tymi schorzeniami. Innowacyjny aparat dzięki emitowaniu impulsów elektrycznych o różnej częstotliwości, wpływa zarówno na mięsnie, stawy jak i kości.

Bóle stawów i kości

Dyskomfort w okolicach stawów często ogranicza ruchomość. Z tego powodu, nie należy zwlekać z jego leczeniem. Regularne stosowanie Intens Relief jest w stanie niemalże całkowicie zlikwidować kłopoty z kolanami, łokciami czy kręgosłupem. Niewielkie urządzenie wykazuje niezwykle intensywnie działanie. Osoby mające problemy z układem kostno-stawowym już po pierwszym zabiegu czują się znacznie lepiej. Aparat działa na bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne. Jego stosowanie zalecane jest osobom, które bez ciągłych wizyt u specjalisty chciałyby pozbyć się osteoporozy. Co ważne, Intens Relief pomaga również w dolegliwościach nieznanego pochodzenia.

Skurcze mięśni

Mięśnie w dużej mierze odpowiadają za poruszanie się całego ciała. Kiedy tkanki nie są dostatecznie odżywione, mogą działać nieprawidłowo. Sprawa ma się podobnie, gdy w ogóle nie uprawiamy sportu lub gdy się przeforsujemy. Nadwyrężone mięsnie wywołują silny ból. Wielu osobom skurcze nie dają spać w nocy. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się bolesnej dolegliwości są masaże. Intens Relief podczas zabiegów pobudza tkanki i rozluźnia je. W ten sposób, mięśnie przestają się napinać i nadmiernie obkurczać. Elektromasaż przeprowadzony za pomocą urządzenia rozluźnia ciało, co pozwala się odprężyć. Jeśli często zmagamy się ze skurczami różnego pochodzenia, przenośny aparat to strzał w dziesiątkę.

Intens Relief jak działa?

Jak widać, Intens Relief to produkt, który pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Działanie urządzenia jest bardzo złożone, co przekłada się na mnóstwo pozytywnych efektów jego stosowania. Innowacyjny aparat emituje delikatne impulsy elektryczne, które podczas masażu stymulują tkanki. Elektromasaż pozwala rozmasować zmęczone po wysiłku fizycznym mięsnie w domowym zaciszu. Dlatego też, na zakup Intens Relief często decydują się osoby, które nie przepadają za wizytami u specjalistów. Impulsy elektryczne emitowane przez aparat niwelują napięcie mięśni, co pomaga kobietom i mężczyznom zmagającym się z ciągłymi skurczami. Co istotne, stymulacja odpowiednich tkanek działa przeciwbólowo. Systematyczne korzystanie z przenośnego masażera jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby całkowicie zrezygnować z tabletek przeciwbólowych. Jak już wspomnieliśmy, projekt długopisu Intens Relief powstał na skutek inspiracji techniką akupresury. Uciskanie poszczególnych punktów na ciele ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Z tego względu, stosowanie masażera pomaga w zwalczaniu bólów miejscowych i pourazowych.

Dopasowany do indywidualnych potrzeb

Intens Relief to aparat, który wyróżnia się wśród konkurencji. Dlaczego? Przede wszystkim jego działanie jest bardzo skuteczne. Poza tym, obsługa urządzenia nie sprawia żadnych kłopotów, przez co zabiegi mogą być wykonywane przez każdego. Do zalet urządzenia należy regulacja jego mocy. Przenośny masażer pracuje na kilku poziomach, co daje możliwość dopasowania go do własnych potrzeb. 9 poziomów intensywności pracy sprawia, że jeden aparat może być stosowany przy różnych dolegliwościach. Za pomocą Intens Relief możemy rozmasować obolałe kości, mięsnie i stawy. Zakres działania urządzenia mieści się od 1-300 Hz. Proces regulacji mocy jest bardzo prosty, więc radzą sobie z nim nawet seniorzy, dla których elektronika to czarna magia. Należy dodać, że masaże za pomocą Intens Relief nie mają wielu przeciwwskazań. Z aparatu nie mogą korzystać dzieci poniżej 18 roku życia.

Długopis pomaga w funkcjonowaniu osób starszych

Zarówno bole kręgosłupa jak i kolan są bardzo dokuczliwe. Dyskomfort towarzyszący nam na co dzień znacznie utrudnia funkcjonowanie. Z powodu bólu stawów możemy mieć kłopoty ze schylaniem się czy klękaniem. Puki jesteśmy młodzi, radzimy sobie nawet z poważnymi dolegliwościami. Dyskomfort znacznie ciężej znoszą osoby starsze. Seniorzy przez problemy ze stawami w ogólnie nie ruszają się z domu. Dziadkowie i babcie często z powodu dolegliwości muszą odmawiać zabawy wnukom. Starsi nie zawsze chcą łykać tabletki przeciwbólowe, gdyż wolą leczyć się domowymi sposobami. Ziołowe napary czy okłady przy poważnych schorzeniach są jednak bezskuteczne. Idealnym rozwiązaniem dla seniorów jest Intens Relief. Długopis do elektromasażu skutecznie likwiduje bóle różnego pochodzenia. Regularne stosowanie urządzenia w okolicach kręgosłupa usuwa dyskomfort, który towarzyszy seniorom podczas schylania się. Masażer stymuluje tkanki i zwiększa ruchomość stawów, co znacznie poprawia sprawność osób starszych. Dzięki Intens Relief dziadkowie na nowo mogą bawić się z wnukami, co pozytywnie wpływa na ich samopoczucie. Poza tym, na skutek działania impulsów elektrycznych, starsi znów stają się samodzielni.

Intens Relief forum

Intens Relief opinie

Osoby, które zmagają się z bolami układu kostno-stawowego często szukają porad w Internecie. Na forach internetowych przeczytać można mnóstwo wpisów na temat tego jak radzić sobie z dyskomfortem. Komentujący zazwyczaj polecają masaże. Zwłaszcza jeżeli chodzi o leczenie spiętych mięśni. Kobiety i mężczyźni, którym udało pozbyć się dyskomfortu przekonują, że to dzięki zabiegom wykonywanym za pomocą Intens Relief. Według użytkowników, urządzenie działa niezwykle szybko. Impulsy emitowane przez aparat skutecznie stymulują tkanki do prawidłowego funkcjonowania. Nic więc dziwnego, że aparat ma tak wielu zwolenników. Osoby, które korzystają z Intens Relief twierdzą, że nie ma łatwiejszej metody na likwidację bólu. Masażer stanowi świetną alternatywę dla środków przeciwbólowych. Użytkowanie urządzenia jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Dlatego też, wiele osób zastępuje nim zabiegi z zakresu akupunktury. Co najważniejsze, kobiety i mężczyźni stosujący urządzenie nie mają już problemów z bólami kręgosłupa. Niewielki aparat w kształcie długopisu intensywnie oddziałuje na układ kostno-stawowy i mięśnie co gwarantuje natychmiastowe uczucie ulgi.

Intens Relief

Intens Relief gdzie kupić?

Osoby, które zmagają się z bólami różnego pochodzenia nie powinny zwlekać z ich leczeniem. Świetną alternatywą dla tradycyjnych metod likwidacji dyskomfortu jest masażer Intens Relief. Ze względu na złożone działanie, coraz więcej osób przekonuje się do aparatu. Gdzie można dokonać zakupu urządzenia? Najlepiej na oficjalnej stronie produktu. Tam masażer sprzedawany jest po najniższej cenie. Zakup aparatu to inwestycja na długie lata. Należy jednak pamiętać, że tylko oryginalny produkt będzie służył nam przez długi czas. Kupując od niesprawdzonych dostawców możemy otrzymać tak zwaną podróbkę. Tylko i wyłącznie podczas zakupów u producenta możemy mieć pewność, że urządzenie jest w stu procentach oryginalne. Jeżeli odczuwamy bóle kręgosłupa czy szyi na co dzień. Nie warto zwlekać z zakupem. Im szybciej zdecydujemy się na Intens Relief, tym szybciej odzyskamy pełną sprawność.

Intens Relief

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *