Buniduo Gel Comfort – skuteczny separator na haluksy

choroby stawów

Written by:

Buniduo Gel Comfort to separator na haluksy,  bolesna chorobę zwyrodnieniową, która najczęściej dotyka kobiety. Zwłaszcza te, kochające buty na wysokim obcasie. Według specjalistów, schorzenie dziedziczone jest genetycznie. Dlatego też, kiedy babcia czy mama mają do czynienia z haluksami, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że córka również będzie zmagać się z koślawym paluchem. Całe szczęście, kiedy zareagujemy w porę, możemy pozbyć się schorzenia raz na zawsze. Jednak jak wyleczyć się bez ingerencji skalpela? Najlepszym sposobem jest zastosowanie aparatów korekcyjnych. To właśnie dzięki nim możliwe stało się całkowite zlikwidowanie zwyrodnienia bez zabiegu chirurgicznego. Jakie efekty przynosi noszenie separatora Buniduo Gel Comfort ?

otrzymaj buniduo gel comfort

Metody leczenia haluksów

Przede wszystkim należy wspomnieć, że leczenie haluksów nie jest łatwą sprawą. Zwłaszcza, kiedy nie chcemy poddać się operacji. Mimo, iż opracowano wiele metod likwidujących objawy zwyrodnienia, niewiele z nich usuwa przypadłość całkowicie. Niemniej jednak, osoby, które zmagają się koślawym paluchem powinny go usunąć, zanim schorzenie zacznie się rozwijać.

Leczenie operacyjne

Zdarza się, że haluksy są duże i bardzo bolesne. Wtedy niezbędna okazuje się wizyta u ortopedy. Lekarz najczęściej zaleca stosowanie specjalistycznych wkładek lub wykonanie zabiegu chirurgicznego, który jest bardziej skuteczny. Niestety, operacja często wymaga założenia gipsu, przez co niewiele osób się na nią decyduje. Poza tym, mnóstwo kobiet i mężczyzn w cale nie chce wybrać się na konsultację do lekarza, ponieważ wstydzą się problemu. Co wtedy?

apatat na haluksy

Aparaty korekcyjne

Świetna alternatywą dla leczenia operacyjnego jest zastosowanie tak zwanych korektorów. Innowacyjne aparaty korekcyjne uciskają stopę w taki sposób, by stawy i koślawy paluch wrócił do prawidłowej pozycji. Regularne nakładanie niewielkiego mechanizmu z początku likwiduje ból i towarzyszące obrzęki, a z czasem usuwa haluksy niemalże całkowicie. Co ważne, noszenie aparatu jest wygodne i w żaden sposób nie ogranicza funkcjonowania. Tym bardziej, gdy mechanizm nakładamy na stopę wieczorem.

Domowe sposoby na haluksy

Mimo tego, że za niewygórowaną cenę można zakupić korektor haluksów, wiele osób wybiera domowe sposoby leczenia. Specjaliści jednak je odradzają. Dlaczego? Nieumiejętne uciskanie stopy może prowadzić do poważnych powikłań. Poza tym, zarówno masaże jak i ćwiczenia nie są w stanie zlikwidować zwyrodnienia. Domowe kuracje mogą co najwyżej zmniejszyć dyskomfort podczas chodzenia. Osoby chcące pozbyć się haluksów raz na zawsze powinny wybrać profesjonalne leczenie, które gwarantuje separator Buniduo

haluksy leczenie

Separator na stopę Buniduo Gel Comfort

Kobiety i mężczyźni, którzy zmagają się z koślawym paluchem wiedzą, jak schorzenie jest dokuczliwe. Ból i dyskomfort podczas chodzenia sprawiają, że osoby zmagające się z haluksami nie są w stanie normalnie funkcjonować. Na szczęście, szereg specjalistów opracowało aparat korekcyjny Buniduo, który dzięki złożonemu działaniu jest w stanie usunąć zwyrodnienie całkowicie. Ergonomiczny kształt niewielkiego urządzenia ułatwia powrót stawu śródstopno-paliczkowego do prawidłowej pozycji, dlatego tez po kuracji haluksy przestają być widoczne. Aparat został stworzony z myślą o osobach, które z powodu koślawego palucha codziennie odczuwają ból, przez co nie mogą dobrać wygodnego obuwia. Ze względu na skuteczne działanie urządzenia, specjaliści rekomendują je kobietom, które wstydzą się swoich stóp. Ponadto, wiele osób poleca Buniduo Comfort także paniom obciążonym genetycznie. Warto wspomnieć, że już po kilkunastu dniach noszenia aparatu, można zauważyć pierwsze efekty, co zachęca do odbycia pełnej kuracji.

Efekty działania aparatu

Buniduo Gel Comfort działa niezwykle skutecznie. Głownie ze względu na to, że uciska stopę bezpośrednio w miejscu wystąpienia zwyrodnienia. Nic dziwnego, że według wielu osób aparat korygujący jest jedną z najlepszych metod likwidowania haluksów. W działaniu urządzenia można wyróżnić dwie fazy. Pierwsza polega na zmniejszeniu nieprzyjemnych objawów schorzenia, druga zaś powoduje całkowite usunięcie zwyrodnienia.

Redukcja bólu

Przede wszystkim, na początku stosowania aparatu korygującego można zauważyć widoczną poprawę w wyglądzie stopy, ale nie tylko. W pierwszej fazie działania Buniduo Gel Comfort dochodzi do zmniejszenia obrzęków i zapaleń, które bardzo często towarzyszą haluksom. Z tego powodu, regularne nakładanie korektora usuwa dyskomfort. Osoby, które decydują się na używanie aparatu, już po kilku dniach jego stosowania przestają skarżyć się na ból. Dlatego też, kuracja Buniduo Comfort ułatwia chodzenie.

Likwidowanie haluksów za pomocą buniduo

Podstawowym celem leczenia haluksów jest całkowite wyeliminowanie zwyrodnienia. W związku z tym, warto decydować się na kuracje, które usuwają nie tylko objawy, ale i źródło przypadłości. W drugim etapie działania Buniduo Gel Comfort dochodzi do wyprostowania koślawego palucha, dzięki czemu ten staje się niewidoczny. Regularny ucisk na stawy przywraca im prawidłowe położenie, w związku z czym stopa jest zgrabna i wygląda estetycznie. Ponadto, aparat korygujący wzmacnia sąsiednie stawy, przez co ryzyko ponownego wystąpienia zwyrodnienia zostaje znacznie zredukowane.

obuwie na halusky

Jak używać Buniduo Gel Comfort?

Korzystanie z aparatu korekcyjnego jest bardzo proste. Jego nakładanie to prosta czynność, która zajmuje zaledwie kilka minut. Zwłaszcza, że Buniduo Gel dostosowuje się do rozmiaru i grubości stopy. Nie ma znaczenia, czy aparat założymy na noc czy na czas popołudniowej drzemki. Ważne jednak, by w trakcie nakładania korektora na kończynę, pamiętać, że część urządzenia z gąbką musi zakrywać powierzchnię haluksa. Na początku kuracji nie należy również zbyt mocno dociskać aparatu do stopy, ponieważ mogłoby to spowodować znaczny dyskomfort. Warto wspomnieć, iż wbudowany pasek, sprawia, że stopa jest bardzo stabilna. Dzięki czemu, noszenie Buniduo Gel Comfort gwarantuje poczucie wygody. Ponadto, za pomocą paska użytkownik może także regulować docisk aparatu, co jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy haluksom towarzyszą liczne otarcia i odciski.

Buniduo na haluksy – opinie użytkowników

Innowacyjny aparat korekcyjny to jedna z najlepszych metod leczenia haluksów. Kuracja szybko przynosi efekty, a poza tym jest bardzo bezpieczna. Skuteczność Buniduo Gel Comfort potwierdzona jest także opiniami użytkowników. Co o urządzeniu możemy przeczytać na forach internetowych? (pisownia oryginalna)

 • „bardzo dobry produkt i przede wszystkim skuteczny, jesli sie go odpowiednio zalozy (zgodnie z instrukcja w opakowaniu) i nosi systematycznie to haluks jest widocznie mniejszy juz po miesiącu i co najważniejsze nie ma bolu”
 • „Używałam separatora Buniduo  i moge powiedzieć, że po kilku tygodniach czuje się o niebo lepiej, ból ulżył.”
 • „Stosowałam Buniduo Gel Comfort , faktycznie poprawił stan haluksów. Ważne jest to aby nosić go systematycznie, bo inaczej nie przyniesie to dobrych efektów. Cieszę się że nie muszę robić zabiegu operacyjnego.”
 • „Po tygodniu stosowania Buniduo Gel już czuję ulgę i brak spięcia w stopie. Palec minimalnie już zmienił pozycję. Zestaw wygodny do noszenia, nie przeszkadza w chodzeniu i spaniu.”
 • „Mi osobiście Buniduo Gel Comfort  bardzo pomógł. Kilka stosowań i odczułam ulgę. Bez aparatu ból był niemalże nie do zniesienia,ciężko było się poruszać, ale kilka tygodni i widać sporą poprawę. Być może obejdzie się nawet bez operacji. Aparat jest bardzo łatwy w obsłudze,każdy sobie poradzi.”

Buniduo Gel Comfort  – cena separatora na stopę

Maści, żelowe plastry czy inne specyfiki na leczenie haluksów są bardzo drogie. Ponadto, najczęściej nie przynoszą satysfakcjonujących efektów. W związku z tym, najlepiej zdecydować się na zastosowanie aparatu korekcyjnego. Zwłaszcza, gdy chcemy pozbyć się schorzenia raz na zawsze. Buniduo Gel Comfort  to bardzo skuteczna metoda likwidowania haluksów. Dzięki niej, koślawy paluch przestaje być widoczny, a z czasem całkowicie ustępuje. Co ważne, cena urządzenia w porównaniu do innych produktów nie jest wygórowana. Tym bardziej, biorąc pod uwagę, że aparat będzie służył nam przez całą kurację. Wiele osób potwierdza, że zakup Buniduo Gel Comfort okazał się dobrą inwestycją, która pozwoliła zapomnieć o haluksach. Dlatego też, każdy kto zmaga się z przypadłością powinien zdecydować się na zakup niewielkiego urządzenia. Co ważne, aparat można nabyć w najniższej cenie na stronie producenta.

Buniduo Gel Comfort

Dlaczego warto się zdecydować?

Buniduo Gel Comfort  jest idealną alternatywą dla chirurgicznego leczenia haluksów. Innowacyjny aparat pierwsze efekty przynosi już po kilku dniach stosowania. Dzięki temu, stopy bardzo szybko zaczynają wyglądać estetycznie. Poza tym, jego stosowanie nie wymaga hospitalizacji ani wizyt u ortopedy. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup Buniduo Gel Comfort ?

 • Aparaty korekcyjne polecane są przez specjalistów z dziedziny podologii.
 • Używanie aparatu korekcyjnego zmniejsza obrzęki, które mogą towarzyszyć haluksom.
 • Buniduo Gel Comfort  można zakładać na noc, a także na czas popołudniowej drzemki.
 • Zakładanie urządzenia jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka chwil.
 • Buniduo zapobiega powstawaniu schorzeń układu kostno-stawowego.
 • Osoby stosujące Buniduo Gel przestają skarżyć się na dyskomfort podczas chodzenia.
 • Kuracja likwiduje ból i inne nieprzyjemne dolegliwości.
 • Innowacyjne urządzenie dopasowuje się do kształtu i rozmiaru stopy.
 • Zakup aparatu korekcyjnego zazwyczaj nie musi być konsultowany z ortopedą.
 • Buniduo to separator ogólnodostępny, więc nie ma problemu z jego zakupem.
 • Stosowanie korektora pozwala zapobiec zwyrodnieniom stawów w okolicach stopy.
 • Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność aparatu, jego cena nie jest wygórowana.
 • Separator na stopę jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które przeszły chirurgiczny zabieg usuwania haluksów.

otrzymaj buniduo gel comfort

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *