Audisin Maxi Ear Sound – męczą Cię problemy ze słuchem? Nie musi tak być!

choroby uszu

Written by:

Problemy ze słuchem dotyka też Ciebie? Masz już dość i chcesz powrócić do dawnej sprawności? Uważaj na propozycje wielkich koncernów. Bardzo często obiecują rozwiązania, które rzekomo mają nam pomoc, ale kosztują nas niewyobrażalne kwoty. Czy musimy być skazani na wydatki rzędu kilku tysięcy? Audisin Maxi Ear Sound może skutecznie zbliżyć Cię do dawnej sprawności.

otrzymaj audisin maxi ear sound

Jesteś zmęczony pogorszonym słuchem i nie widzisz szansy na poprawę? Nie jesteś osamotniony! Niestety, blisko 5,6 miliona Polaków potwierdza, że odczuwa poważne problemy ze słuchem. Być może jest więcej takich osób, ponieważ temat jest bardzo wstydliwy i niechętnie przyznajemy się do tego nawet przed bliskimi. Co możemy zrobić?

Aparat słuchowy do rozwiązanie, które niestety nie jest dla każdego. Urządzenie może kosztować nawet 15000 złotych! Cena jest wysoka, musisz przyznać. Stać Cię na to? Na pewno masz ważniejsze wydatki, a na dofinansowanie z NFZ nie zawsze można liczyć. Na szczęście, istnieje inna opcja, która jest dostępna dla wielu osób. Nasza kieszeń na tym nie ucierpi…

JEŚLI:

-Ukończyłeś 50 rok życia i odczuwasz pogorszenie słuchu

-Nie rozumiesz, co mówią osoby wokół Ciebie, a bliscy muszą kilka razy powtarzać pytanie zanim zareagujesz

-Dotykają cię takie dolegliwości jednostronne lub obustronne problemy ze słuchem

Oznacza to, że potrzebujesz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci usłyszeć lepiej. Wcale nie musisz wydawać ogromnych kwot na aparat słuchowy, albo niepewne urządzenie. Ogłoszenia na ten temat znajdziemy często w sieci, ale ich autentyczność ciężko potwierdzić. Blog i fora nie zawsze są kompetentnym źródłem informacji. Na szczęście, wzmacniacz słuchu Audisin Maxi Ear Sound wykorzystuje nowe technologie, dzięki którym jakość słyszenia może ulec znaczącej poprawie.

Wiarygodność produktu jest potwierdzona tym, że najpewniej nie jest to Twoje pierwsze zetknięcie z tym wzmacniaczem słuchu. Informacje na temat urządzenia pojawiały się w telewizji. Dzięki znanym gazetom, reklama na pewno przykuła uwagę wielu osób. Możesz więc być spokojny, oferta nie wzięła się znikąd. Ogłoszenia, które przybliżają nam wzmacniacz słychu utwierdzają nas w przekonaniu, że aparat słuchowy to nie wszystko, są inne ciekawe opcje.

Chcesz słyszeć dźwięki głośniej i zdecydowanie wyraźniej? Niedługo będzie to możliwe. Aparat słuchowy to nie jedyna alternatywa, wybierz wzmacniacz słuchu.

Audisin Maxi Ear Sound cena

Audisin Maxi Ear Sound -wsparcie wykorzystujące nowoczesną technologię

Nowa technologia, którą zastosowano przygotowując sprzęt sprzyjający poprawie słyszenia może zmienić Twoje życie. Jeśli nie chcesz wydawać krocie na aparat słuchowy, zainwestuj w nowy produkt, który:

wzmacnia dźwięk, który od tej pory jest głośny i wyraźny.

wyraźnie wzmacnia dźwięk i jednocześnie wycisza otoczenie, Od tej pory możesz brać udział w rozmowie i bez zakłóceń słyszeć wypowiedzi partnerów w dyskusji.

wzmacniacz słuchu nie zniekształca dźwięku. Nie usłyszysz dźwięków, jakie wytwarza np. aparat słuchowy, a które są bardzo nieprzyjemne dla użytkownika.

zapewnia komfort -możesz szybko i łatwo przyzwyczaić się do urządzenia. Dzięki rozmiarowi i elastyczności dopasowania, nie będziesz miał poczucia, że masz zapchane ucho.

jest bardzo dyskretny i niewielki -nie musisz stresować się tym, że ktoś zwróci uwagę na to, że nosisz wzmacniacz słuchu.

Pozostałe aparaty słuchowe oraz niejedno inne urządzenie o podobnym zastosowaniu w wielu przypadkach nie spełniają tych kryteriów.

Audisin Maxi Ear Sound -aparat słuchowy może odejść w zapomnienie

Gdy stosujemy wzmacniacz słuchu, możemy odnieść wrażenie, że korzystamy ze zminiaturyzowanego komputera. Posiada bardzo dużą moc obliczeniową, która wynika z zastosowania odpowiedniego procesora -XV500. Słyszana przez nas mowa zostaje wyodrębniona z hałasu mowa, jest przez nas słyszana odseparowana od hałasu. Wzmacniacz słuchu bardzo szybko reaguje na zmienność otoczenia i pozwoli Ci słyszeć równie dobrze w różnego typu przestrzeni. Nie każdy aparat słuchowy jest w stanie to zapewnić.

Audisin Maxi Ear Sound -najważniejsze funkcje

-REJESTROWANIE I WZMACNIANIE MOWY -Audisin reaguje na zmienność otoczenia i wyłapuje oraz wzmacnia potrzebne dźwięki. Rozpoznanie mowy będzie dla Ciebie łatwiejsze i odzyskasz dawną przyjemność udziału w rozmowie.

-WIELOKIERUNKOWE WZMOCNIENIE -wysoka jakość mikrofonu wyłapującego dźwięki może wzmacniać sygnał, który pochodzi z różnych stron. Może wzmocnić głos rozmówcy, bez wyostrzania hałasu w tle.

-SYSTEM ANTYSPRĘŻYNOWY -nie odczuwamy pisków i szumów/. Odpowiednio wzmacnia słyszalność tylko w trakcie rozmowy, albo podobnych okolicznościach.

-REDUKOWANIE HAŁASU -system jest inteligentny i perfekcyjnie wyłapuje, jakie dźwięki trzeba wzmocnić, a które powinny być wyciszone. Wyłapywane dźwięki są w bardzo wysokiej rozdzielczości, co dodatkowo wzmacnia skuteczność urządzenia.

-DYSKRETNE ROZWIĄZANIE -niewielki i ledwo widoczny sprawia, że nie czujesz się skrępowany i nie obawiasz się tego, że ktoś zauważy, że masz problem ze słuchem.

-BRAK KONIECZNOŚCI WYMIANY BATERII -wygodny system ładowania urządzenia w nocy i korzystania z niego w dzień. Nie musisz być zależny od baterii, które szybko się rozładowują.

Problemy ze słuchem i relacje z bliskimi…

Największym problemem osób niedosłyszących jest problem z komunikacją z bliskimi. Nie słyszysz, co mówią najbliższe Ci osoby i nie wiesz co dzieje się wokół Ciebie? Nie musisz być na to skazany! Audisin to urządzenie, które dopasujesz do swoich potrzeb za pomocą wygodnych w użyciu akcesoriów. Odzyskaj możliwość spędzania czasu z bliskimi jak dawniej, oglądaj telewizję i słuchaj ulubionej muzyki. Niezależnie od tego, jakie dźwięki chcesz usłyszeć, mikroprocesor audialny XV-500 dostosuje się do Twoich potrzeb. Nie rezygnuj z komfortowego życia.

Audisin Maxi Ear sound co to jest

Audisin Maxi Ear Sound -działanie

Urządzenie posiada akcesoria, które pomagają prawidłowo zaprogramować wzmacniacz słuchu. Pozwalają też wygonie z niego korzystać. Jak działa urządzenie ?

  1. Mikrofon wyłapuje dźwięki
  2. Dźwięki są wzmacnianie i przekazywane do głośnika
  3. Przesłane dźwięki trafiają do ucha wewnętrznego
  4. Ucho wewnętrzne odbiera impulsy, które są przetwarzane na impulsy elektryczne, a następnie są odbieranie przez mózg jako wyraźnie brzmiący dźwięk.
  5. Mikrochip analizuje dźwięki, dostosowuje je do odbiorcy (wzmacnia i przycisza odpowiednie tony)

Audisin Maxi Ear Sound

Odpowiednio dobrane akcesoria usprawniają proces rejestrowania i przetwarzania właściwych dźwięków w celu poprawy jakości Twojego słyszenia.

Opinie o produkcie Audisin

"Problem ze słuchem męczył mnie od 10 lat. Audisin sprawił, że słyszę jak dwudziestolatek!"

Adam, 66 l., Zamość

"Produkt warty swojej ceny! Wszystkie akcesoria w zestawie, nie muszę niczego dokupywać, żeby lepiej słyszeć!"

Halina 74 l., Konstancin

"Wzmacniacz słuchu działa fenomenalnie! Problemy znikają, a koszt urządzenia nie obciąża konta".

Jarosław 68 l., Milanówek

"Słuch pogarszał mi się z wiekiem. Myślałem, że tak musi być. Dzięki wzmacniaczowi słuchu znowu słyszę moje wnuki. Znowu mogę się z nimi bawić, Odzyskałem radość życia".

Stefan 72 l., Kraków

"Słyszę coraz gorzej, chociaż nie jestem jeszcze w wieku emerytalnym!Nie wiedziałam co zrobić. Wreszcie córka zareagowała i zamówiła dla mnie wzmacniacz słuchu! Czuję się tak dobrze jak za dawnych lat! Serdecznie polecam każdemu, kto stracił już nadzieję na odzyskanie słuchu!"

Krystyna 56 l. Ciechocinek

Dlaczego warto właśnie TERAZ zamówić Audisin?

Problemy ze słuchem nie muszą Cię ograniczać. Ciesz się pełnią życia, bo przecież zasługujesz na to, co najlepsze! Zadbaj o siebie już dzisiaj!Przekonaj się o tym, że niska cena może iść w parze z wysoką jakością produktu. Wzmocnij swój słuch w pełni skutecznie i odzyskaj kontakt z bliskimi. Szukasz wsparcia? My proponujemy Ci sprawdzone, wygodne i bezbolesne rozwiązanie! Dołącz do grona zadowolonych użytkowników! Na pewno nie pożałujesz tej decyzji! Słuch jak za dawnych lat? To nie przywilej tylko najbogatszych! Nie wahaj się dłużej, sam zobacz, jak może zmienić się Twoje życie!

otrzymaj audisin maxi ear sound

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *