Alpha Lingmind – nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

edukacja

Written by:

Znajomość języków obcych to obecnie absolutna podstawa jakiej oczekuje od nas potencjalny pracodawca. W CV często podajemy nasz poziom  znajomości danego języka. Najczęściej chodzi o angielski, którym ludzie posługują się na całym świecie. Jeśli chcesz sprawnie komunikować się w trakcie wyjazdów zagranicznych, powinieneś opanować przynajmniej podstawy języka angielskiego. Jak to zrobić? Pomoże Ci w tym Alpha Lingmind.

Wraz z upływem lat coraz bardziej otwieramy się na wpływy zagraniczne. Daje nam to więcej okazji i możliwości na poznawanie lepiej świata. Jednocześnie obliguje nas to do znajomości języków obcych. Przede wszystkim chodzi o angielski, który jest bardzo powszechny. Jednak nie każdy z nas ma możliwość chodzić na kursy, których cena może nas przerazić. Na szczęście pojawia się coraz więcej interesujących opcji. Jedną z nich jest Alpha Lingmind -twój nowy przyjaciel w walce z nauką angielskiego.

Alpha Lingmind – co to jest?

Jak najprościej przyswajać język obcy? Oczywiście poprzez słuchanie. Na pewno wielu Twoich znajomych  chwaliło się, że podłapało angielski słuchając ulubionych piosenek? Może to nie jest gwarancja szybkiego opanowania języka, ale to na pewno dobry trop. Wiedzą o tym eksperci językowi, którzy uczestniczyli w przygotowywaniu kursu multimedialnego Alpha Lingmind, który już dziś możesz otrzymać w ramach atrakcyjnej oferty Klubu Rabatowego.

Alpha Lingmind to zestaw, który składa się z obszernej książki z ćwiczeniami pisemnymi (writting) oraz trzech płyt CD, które zawierają zestaw zadań ze słuchania ze zrozumieniem (listening). To pakiet 36 lekcji, które mogą pomóc nam osiągnąć poziom średnio zaawansowany nawet jeśli zaczynamy naukę od podstaw. Kurs zawiera aż 1300 zdań, co stanowi bardzo solidną bazę wiedzy. Mamy możliwość poznania ponad 20000 słów. Co więcej, taki zasób informacji pozwala kursantowi zdobyć kompetencje w zakresie prawidłowego porozumiewania się w języku angielskim.

Co istotne, są to przydatne zwroty, które przekładają się na konkretne wydarzenia i sytuacje z jakimi możemy spotkać się każdego dnia. Począwszy od dialogów zapoznawczych, poprzez rozmowy towarzyskie,  zawodowe, a skończywszy na sytuacjach wyjątkowych. Co trzy lekcje znajduje się powtórzenie ostatnio nabytej wiedzy.

Alpha Lingmind – na czym polega metoda English Binaural System?

Na  czym polega zyskująca uznanie innowacyjna metoda English Binaural System? To znany na całym świecie sposób stopniowego zdobywania wiedzy. Przyswajamy ją ucząc się ze słuchu a następnie poprzez powtarzanie na głos zasłyszanych dźwięków. Ta metoda, która została wykorzystana przy tworzeniu Alpha Lingmind jest bardzo efektywna ze względu na to, że nie polega na wywieraniu presji na mózgu i zmuszaniu go do nauki.

Alpha Lingmind działa przeciwnie niż obciążające mózg techniki. Bazuje na tym, że zależnie od swojej częstotliwości mogą wprowadzać nasz mózg w określone stany. Dlatego tak bardzo lubimy słuchać muzyki. Nasz mózg może być wprowadzony w stan relaksu, koncentracji, jak również gotowości do szybkiego zapamiętywania informacji. Jak ta częstotliwość wpływa na naszą percepcję informacji? Nasze ucho rejestruje osobne  fale dźwiękowe. Częstotliwość wpływa na ciągłość dźwięku i jeśli jest ona zachowana, nasz mózg zarejestruje i zapamięta przekaz. Im częściej będziemy powtarzać dany przekaz, tym lepiej utrwalimy go w naszej pamięci. Dzięki temu Alpha Lingmind pozwoli Ci szybko i sprawnie opanować język angielski bez konieczności uczęszczania na kosztowne kursy.

Alpha Lingmind cena

Alpha Lingmind – co zawiera zestaw?

Jak już zostało wspomniane, zestaw zawiera książkę oraz trzy płyty CD. Podręcznik Alpha Lingmind „Language Power Book” to książka w formacie A5, na którą składają się ćwiczenia – zadania do samodzielnego wypełnienia zgodnie z instrukcją. To forma uzupełnienia zawartych na płytach ćwiczeń ze słuchu. Wraz z kolejnymi lekcjami poziom trudności wzrasta odpowiednio do nabywanych kompetencji językowych.

Wszystkie materiały mają bardzo praktyczne zastosowanie. Dialogi zawarte na płytach odpowiadają takim, jakie pojawiają się w rozmowach. Dzięki temu możemy na bieżąco uczyć się zwrotów potrzebnych nam m.in. w trakcie robienia zakupów, czy załatwiania spraw urzędowych. Co więcej wiedza zdobyta dzięki Alpha Lingmind może stanowić podstawę do dalszej nauki języka angielskiego.

Alpha Lingmind opinie – co myślą użytkownicy?

Jeśli chcesz przekonać się, co o Alpha Lingmind sądzą osoby, które już zamówiły ten produkt, to zapoznaj się z ich opiniami. Komentarze na niejednym forum internetowym podpowiedzą nam, co użytkownicy sądzą o jakości kursu, jego cenie i skuteczności. Co internauci sądzą o Alpha Lingmind?

„Na każdej rozmowie o pracę pytają mnie o znajomość języka angielskiego. Niby to standard i znam trochę język. Jednak gdy rekruter zadaje mi pytania po angielsku, nie radzę sobie z konstruowaniem właściwej wypowiedzi. Szukałem rozwiązania, które pomoże  mi lepiej przyswoić dialogi oraz zrozumieć ich budowę. Zamówiłem zestaw Alpha Lingmind i szybko nauczyłem się angielskiego.  Na następnej rozmowie o pracę spisałem się celująco. Teraz jestem na stanowisku, które wymaga współpracy z anglojęzycznym klientem. Radzę sobie bardzo dobrze”.

Adrian 34 l., Kraków

„Mój syn wyjechał do Anglii za pracą, tam poznał swoją przyszłą żonę. Mają dwójkę dzieci, które często odwiedzam. Oczywiście maluchy lepiej mówią po angielsku niż po polsku. Chciałam lepiej je zrozumieć, dlatego zaczęłam szukać dobrego sposobu uczenia się języka. Kurs multimedialny Alpha Lingmind? Dokładnie tego szukałam! Z jego pomocą opanowałam podstawy  do tego stopnia, że mogę swobodnie rozmawiać. Kolejnych słówek uczę się od wnucząt. Polecam!”

Halina 65 l., Grudziądz

„Kursy językowe zyskują coraz większą popularność. Też chciałam spróbować swoich sił, jednak jak zobaczyłam ceny, powaliło mnie to na kolana. Jak bym się nie postarała, nie znajdę na to oszczędności. Co mogę zrobić? Zawsze istnieje możliwość nauki języka na własną rękę, ale do tego t trzeba naprawdę dobrych pomocy naukowych. W ofercie Klubu Rabatowego znalazłam Alpha Lingmind, bardzo wygodny kurs multimedialny. Zaskoczyła mnie jego korzystna cena i to, jak szybko pomógł mi przyswoić angielski. Jest naprawdę świetnie!”

Ilona 39 l., Katowice

Jak widać w przypadku Alpha Lingmind, opinie są bardzo korzystne. Niewątpliwie warto zapoznać się z ofertą Klubu Rabatowego i zamówić ten multimedialny kurs, który pomoże w szybkim zaznajomieniu się z językiem obcym. Nawet początkujący będą mogli zdobyć kompetencje językowe, o jakich do niedawna nawet nie śmieli marzyć.

Alpha Lingmind opinie

Alpha Lingmind cena lepsza niż w przypadku innych kursów!

Kursy językowe to zawsze ciekawa opcja, jednak nie każdy może sobie na to pozwolić. Co powiesz na naukę angielskiego w domu? We własnym tempie opanujesz materiał i będziesz mógł poszerzać wiedzę zgodnie z potrzebami i preferencjami. Z Alpha Lingmind to bardzo łatwe.

Gdzie możesz otrzymać taki produkt? Znajdziesz go w ofercie Klubu Rabatowego, na bardzo korzystnych warunkach. Wystarczy, że już teraz złożysz zamówienie. Pospiesz się, bo ilość produktów objętych promocją jest ograniczona, a o przyznaniu zniżki decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj! Skorzystaj z Alpha Lingmind już teraz i osiągnij poziom wiedzy, jaki Cię interesuje!

 

Alpha Lingmind produkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *